Home Wellness NEUTICLES – “HİÇBİRŞEY DEĞİŞMEMİŞÇESİNE…”

NEUTICLES – “HİÇBİRŞEY DEĞİŞMEMİŞÇESİNE…”

written by Deniz Gözler Özenç 26 November 2013
NEUTICLES – “HİÇBİRŞEY DEĞİŞMEMİŞÇESİNE…”

Maalesef Jack-Jack’i kısa bir süre önce kısırlaştırmamız gerekti. Konuya hakim olanlar benden iyi bilirler, operasyonun etkisini göstermesi için en az 1-2 ay geçmesi gerekiyormuş. Ama en azından ameliyatın etkisini üzerinden attı diyebilirim 🙂 Buyrun, şuradan yakın zamanda çekilmiş salak bir videosunu izleyebilirsiniz: (gerçi artık hunisini çıkardık ve kendisi de tamamen normale döndü denebilir)

Bu arada sevgili arkadaşım @felislibrorum‘un bana gösterdiği çok ilginç yeni bir ürünle de tanışmış oldum: Neuticles 🙂 Kısırlaştırılmış petler için özel üretilen yapay testisler 🙂

Bence isim mükemmel, hem “neutered” yani “kısırlaştırılmış,” hem “testicles” yani “testisler,” hem de “new” yani “yeni” kelimelerine atıfta bulunuyor. Slogan da çok şirin: “It’s like nothing ever changed,” yani “Adeta hiçbirşey değişmemişçesine.” Kim Kardashian da köpeği Rocky’e taktırmış. (haa, o zaman tamam zaten :P) Özetle hayvanlar, ameliyat sonrasında vücutlarındaki değişiklikten etkilenmesinler diye yapılıyor. Onun dışında özel bir tıbbi yararı yok. Sitede yazdığı kadarıyla bir zararı da yok. Yani sadece estetik. Ürün, modeline göre $250 – $400 civarında satışa sunuluyor. Şu anda 49 ülkede de satılıyormuş – ben Türkiye’de satıldığına dair bir veriye rastlamadım ama bir bilen varsa bir zahmet bizi de bilgilendirse çok da güzel olur.

Daha fazla bilgi isteyenleri şu tarafa alalım: http://www.neuticles.com/

Bunlar da ilginizi çekebilir:

%d bloggers like this: