Home Genel istanbulPlaces.com’da yazıyorum!

istanbulPlaces.com’da yazıyorum!

written by Deniz Gözler Özenç 13 September 2014
istanbulPlaces.com’da yazıyorum!

Sevgili dostlar,

Son günlerde Leyla’yla birlikte evde patates olmanın haklı gururunu yaşıyor olsam da, zamanında az buçuk gezmişliğim, İstanbul kaldırımlarını topuklarımla dövmüşlüğüm vardır.

Kuruluşundan itibaren içersinde olduğum istanbulPlaces.com yazarlığına dönmemden daha doğal ne olabilirdi ki?

Peki ne mi yazacağım?

1. Hani tam dışarı çıkacaksınızdır ve nereye gideceğinizi bilemezsiniz, hani arkadaşlarla plan yapıyorsunuzdur – şöyle bir yer olsun dersiniz ama internette bulduğunuz listelerin hepsi çöptür ya: işte tam o noktada size gerçekten gidilesi, gerçekten keşfedilesi, pişman olunmayası, risk alınmayası önerilerden oluşan listelerle geleceğim.

Ördek: İstanbul’un en iyi şarap evleriİstanbul’un en romantik butik otelleri, çocuklarla hafta sonu gezmesi için gidilebilecek turistik yerler vb.

2. Haftalık İstanbul haberleri dozunuzu da benden alabileceksiniz. #istnews hashtag’iyle yayınlayacağımız yazılarımıza, aynı hashtag’le siz de tweet göndererek İstanbulluyu olup bitenden haberdar edebilir, kalabalık kitlemizce retweet edilebilirsiniz 😉

3.  Ve dahi yetmiyormuş gibi sizin için bir de her hafta bir sanat etkinliğini, sanatçıyı veya haberi ilettiğim bir blog yazım daha olacak. Ama diyosanız benim çok güzel bir yazı fikrim – ve de tanıtıma ihtiyacım var, #artist hashtag’iyle yollayacağınız tweete mutlaka bakar, geri dönüş yaparım 😉

Bizi takip edin anacım,

Öpüldünüz!

yeni_istanbulplaces

Bunlar da ilginizi çekebilir:

%d bloggers like this: