Home Sadelik Malzemesi karton: oyun oynatan yaratıcı çocuk aksesuarları

Malzemesi karton: oyun oynatan yaratıcı çocuk aksesuarları

written by Deniz Gözler Özenç 11 January 2016
Malzemesi karton: oyun oynatan yaratıcı çocuk aksesuarları
Kartondan oyuncak serimiz devam ediyor: internetten kaynak ararken koca bir başlık dolusu karton aksesuar ve kostüm önerileri gördüm. Yaşları ne olursa olsun her çocuğun eğlenerek oynayabileceği bir dünya karton aksesuarı sizinle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz! 

Leyla’nın son zamanlarda bir prenses merakı başladı 🙂 Zaman zaman bana dolabı açtırıp kıyafetinin üstüne geçirebileceği -küçülmüş- pembe elbisesini giymek için ısrar ediyor. (Evet, giydiriyorum.) Çocukların kendilerini prenses, peri, dedektif, süper kahraman gibi giyinmeleri için bir kostüm partisine gitmeye ihtiyaçları yok (neyse ki!) Onlar, kartondan yapma oyuncakları ile son derece mutlu olup günlerce karakterden karaktere bürünebilirler. Üstelik yaşları elveriyorsa, aşağıda listelediğim tarifleri birlikte de yapabilirsiniz 😉 Hem yaparken, hem giyerken eğleneceklerine emin olabilirsiniz!

İlginizi çeken projenin resminin altında bir kaynak linki göreceksiniz. Tarifin orjinaline gitmek için bu linke tıklayın. Link İngilizce olsa da, bolca resimden neyin nasıl yapıldığını çıkartabileceğiniz gibi – hazreti Google’ın tercümesine de nail olabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şuradaki yazım size yardımcı olacaktır. Şimdiden iyi eğlenceler!

1. Dürbün!

2. Renkli Bantlarla Renkli Bilezikler

3. Kişiye Özel Gözlük

Kaynak: krokotak.com

Kaynak: krokotak.com

4. Şapka

5. Süper Kahraman Bileklikleri

6. Minik Prens ve Prenseslere Minik Taçlar

Aşağıdaki link en beğendiğim oldu ama farklı modellere de göz atmak isterseniz şuraya, şuraya ve de şuraya tıklayabilirsiniz.

7. Işın Kılıcı

Ben kılıcı mavi yerine fosforlu yeşile veya kırmızıya boyardım ama yine siz bilirsiniz tabii.

8. Peri Asası

9. Peri Kanatları

10. İndiana Jones Şapkası

11. Melek Kanatları

12. Yün Kaplı Renkli Bilezikler

13. Kamera

Daha fazla kamera modeli için tıklayın.

Nasıl, beğendiniz mi? Beğendiyseniz bu listeyi lütfen ilgilenebileceğini düşündüğünüz dostlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. Sorularınız, yorumlarınız ve önerilerinizi de heyecanla bekliyorum.

Harika bir 2016 geçirmeniz, bütün çocukların bol bol oyun oynayıp mutlu olabilmeleri dileğiyle!

Sevgiler,

D

Bunlar da ilginizi çekebilir:

%d bloggers like this: