Home Tags Posts tagged with "müzik"
Tag

müzik

Sevgilinizle evde baş başa mükemmel bir akşam yemeği planlıyorsunuz. Geçen yazımda yemek yapmaktan hiç anlamayan biri olsanız bile kolaylıkla hazırlayabileceğiniz etkileyici bir romantik menü için ipuçları paylaşmıştım. Bu yazıda da romantik bir ortam yaratmak üzerine ihtiyacınız olacakları derledim.

0 Facebook Twitter Google + Pinterest

İki bölümden oluşan dosyamız, ister Sevgililer Günü’nde, ister herhangi başka bir gün evde iki kişilik romantik bir akşam yemeği hazırlamanın incelikleri üzerine. İlk bölümde sunumu harika, yapımı pratik ve kolay bir menü yaratmak için öneriler olacak. İkinci bölümdeyse samimi ve romantik bir atmosfer yaratmanızı kolaylaştıracak bazı öneriler paylaşacağım.

0 Facebook Twitter Google + Pinterest

“Batıda uzun süre iyi giden havalar bugünden (Perşembe) başlayarak bozacak. Çok bozacak. Yani öyle böyle bozmayacak. Diyeceksiniz ki “artık tamam, daha fazla bozmaz”… ama yine bozacak,” diyordu Hava Delisi not defterinde geçtiğimiz hafta. İstanbul’da bu hafta: Yağmur. Müziklisinden 🙂 was last modified: Şubat 5th, 2017 by Deniz Gözler Özenç

0 Facebook Twitter Google + Pinterest
  • 1
  • 2